Metroslot

Metroslot Güvenilir Mi

Güvenilir oyun adresi Metroslot! Sitenin Curaçao lisansının yanında güvenlik önlemleri bilgileriniz güvende! Tüm işlemlerinizde güvenliği önünde tutun, oyunlarınızın keyfini içiniz rahat bir şekilde çıkarın! Sizi mağdur edecek durumlar artık geçmişte kaldı, Metroslot tüm güvencesi ile günümüzü esir aldı!

Metroslot, WAS Group N.V. tarafından Willemstard, Curaçao içerisinde kurulmuş ve 2011 yılından beri kesintisiz olarak hizmet sunan online kumarhane sitesidir. Curaçao eGaming 365/JAZ numaralı lisansa sahip olan firma günümüzde dünya üzerinde birçok farklı ülkede güvenilir bir şekilde hizmet veriyor.

Metroslot Hesabı Aç

Metroslot Lisansı Var Mı?

Günümüzde birçok oyunun gerçek para ile oynatılmasını sağlayan Metroslot sitesi Curaçao eGaming lisansı ile hizmet sunuyor. Metroslot güvenilir mi; sitenin güncel lisansı ve lisans bilgilerinin olması siteyi güvenli olarak kılar.

365/JAZ numarası ile Curaçao içerisinde 153723 numaralı şirket olan WAS Group N.V. şirketine verilmiş lisansı sayesinde site içerisinde yer alan tüm durumlar Curaçao Hükümeti Lisans Denetim Kurulu tarafından denetlenir.

Lisansı olan firma hem bulunduğu ülkede hem de Avrupa ülkelerinde tamamen yasal bir hizmet sunar. Bunun yanında ise site düzenli olarak denetlenir ve sitenin tamamen kapatılması, oyuncularının paralarının çalınması, hile yapılması gibi birçok durum engellenir.

Metroslot Ödeme Yapıyor Mu?

Metroslot güvenilir mi; sitenin güvenilirliği konusunda akıllara ilk gelen sorulardan biri sitenin ödeme yapmasıdır. Site içerisinde yer alan 5 farklı ödeme yönteminden birini seçerek uygun bir şekilde ödeme alabilirsiniz.

Ancak sitenin sorunsuz ve hızlı bir şekilde ödeme yapması için dikkat etmeniz gereken noktalar bulunuyor;

  • Para çekme işleminiz için mutlaka bakiyenizde yeterli tutar olmasıdır. Tamamlanmamış maçlarınız ve bonuslarınız var ise bu tutar para çekmeniz için uygun olmayacaktır.
  • Para çekme için belirlemiş olduğunuz tutar yükleme miktarınıza bağlı olarak değişir. Son yükleme tutarınızın miktarına göre ortalama olarak 10 ila 20 kat kazanç elde edebilirsiniz. 50 TL yükleme ile 500.000 TL çekim yapmanız mümkün olmayacaktır.
  • Para çekme talebinizi mutlaka sitenin içerisinde yer alan minimum ve maksimum sınırlar içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Bu sınırların dışında bulunan ödeme işlemleri geçersiz olarak kabul edilecektir.

Metroslot Hesabı Aç

Metroslot Oyunlarında Hile Var Mı?

Metroslot oyunlarının içerisinde hem oyuncuların hem de sitenin hile yapması mümkün değildir. Bunun için site birçok farklı güvenlik önlemlerine sahiptir.

Metroslot güvenilir mi; sitenin aşağıdaki durumları göz önünde bulundurulduğunda güvenilir olduğu söylenebilir;

  • Sitenin içerisinde yer alan oyunların tamamı güvenilir sağlayıcılar ile elde edilir. Bu nedenle oyun içerisinde yüksek teknoloji ve denetlemeler bulunur.
  • Canlı casino oyunları gerçek olarak oynanır. Oyun video olmadığı için içerisinde yer alan herhangi bir durumun değiştirilmesi mümkün olmayacaktır.
  • Sitenin sunmuş olduğu altyapı ve lisans site içerisinde olası tüm hilelerin engellenmesine yardımcı olur.

Metroslot SSL Sertifikası

SSL sertifikası site içerisine girilen tüm bilgilerin özel bir şifreleme sistemi ile saklanmasını sağlayan ve dünya üzerinde tüm ülkeler tarafından kabul edilen bir güvenlik sistemidir. Sistemin içerisinde yer alan özellikler bilgilerin çalınması ya da kötüye kullanılmasına karşı olarak düzenlenmiştir.

Metroslot güvenilir mi; site günümüzde geçerli bir SSL sertifikasına sahiptir. Bu sertifikanın varlığı site domainin yanında yer alan kilit sembolünün kapalı olmasından anlaşılır.

Metroslot güvenlik konusunda gelişmiş bir yapıya sahiptir. Site hem kendi politikası hem de sahip olduğu diğer etkenler ile oyuncularına maksimum güvenliği maksimum eğlence ile sunmayı amaçlıyor.

Metroslot Gizlilik Politikası

Metroslot güvenlik ve gizlilik politikası kapsamında site tüm bilgilerinizi güvenli bir şekilde korumayı taahhüt eder. Site içerisinde sizden istenen tüm bilgileri olası hesap çalınması ya da hesabınızı kaybetmeniz gibi durumlarda sizi korumak amaçlı olarak alınır.

Alınmış olan tüm bilgiler ise sitenin sahip olduğu Almanya ve diğer sunucularda saklanır. Bilginiz olmadan site sizden hiçbir bilgi toplamaz. Tüm bilgiler kalite standardının yükseltilmesi için talep edilir.

Metroslot Hesabı Aç

Metroslot güvenilir mi; sizden alınan bilgiler ise yalnızca sitenin içerisinde tutulur. Başka firmalar ile paylaşılması, bilgilerinizin tamamının üçüncü kişilere verilmesi ya da benzeri tüm durumlar sitenin kendi politikasınca engellenir. Kimi durumlarda site sizlere kampanya ve promosyonları bildirmek için vermiş olduğunuz iletişim bilgilerini kullanabilir.

S.S.S

Metroslot Sitesi İçerisinde Hangi Bilgilerimi Paylaşmam Gerekir?

Siteye üyelik sırasında sizden adınız, soyadınız, doğum tarihiniz, iletişim bilgileriniz, TC kimlik numaranız gibi farklı kişisel ve iletişime yönelik bilgiler istenir. Bu bilgilerin dışında kimi zaman siteye belge sunmanız istenebilir.

Metroslot Sitesi Kredi Kartı Bilgimi Neden İster?

Kredi kartı ile yapacağınız işlemlerde bir başkasının kartını kullanmamanız ve güvenlik işleminizin sağlanması için sizden kredi kartı bilgileriniz ve kredi kartınızın fotoğrafı istenir. Bu bilgiler sizin izniniz olmadan herhangi bir şekilde kullanılmayacağı gibi fotoğraf üzerinde bazı bölümlerin kapatılması mümkündür.

Metroslot Sitesinin Güvenlik Yorumları Nasıl?

Site hakkında genel güvenlik yorumları incelendiğinde sitenin birçok kullanıcı tarafından güvenli gördüğü anlaşılır. Oyuncular site içerisinde hiçbir zaman güvenlik problemleri ile karşılaşmadığını belirtmiştir. Olası bir lisans ya da güvenlik probleminde canlı destek ya da lisans sağlayıcısı ile görüşebilirsiniz.

Metroslot Hesabı Aç

Yorum yapın